محصولات طراحی شده برای فضای باز با چوب پلاست و ترمووود

شاید تا پیش از این سطل‌های فلزی، پلاستیک و فلزی را در فضای باز دیده باشید که در زمانی کوتاه مستهلک شده و نیاز به ترمیم، جایگزینی و تغییر دارند؛ مثل فلاورباکس، نیمک‌ و سطل آشغال‌. فلز به مرور زمان دچار زنگ زدگی و پوسیدگی می‌شود و نیاز به نگهداری و رنگ آمیزی‌های متعدد دارد. در کنار آن می‌توان به سطل‌های چوبی که در عین حال که می‌توانند گران ساخته شوند، در شرایط آب و هوایی و رطوبت پوسیده می‌شوند و دچار خوردگی با حملات موریانه‌ها و حشرات می‌شوند. علاوه بر اینکه پلاستیک نیز نمی‌تواند جایگزین هر یک از آنها باشد، چرا که بازیافت آن پروسه مشکلی است و از سویی دیگر دشمن محیط زیست به حساب می‌آید. چوب پلاست و ترمووود به عنوان سازه‌های جدید و جایگزین هر یک از سازه‌های قبلی معرفی شدند که علاوه بر ظاهر چوب واقعی که ارائه می‌دهند، می‌توانند در ساخت فلاور‌باکس، نیمکت و سطل مورد استفاده قرار گیرند.

محصولات طراحی شده برای فضای باز با چوب پلاست و ترمووود

فلاورباکس چوب پلاست و ترمووود

فلاورباکس ‌های چوب پلاست و ترمووود برای کاشت درختان، بوته‌ها و گل‌های متنوع، مدرن و ایده‌آل به حساب می‌آیند. ساختار سبک، عملکرد بادوام و ضد خوردگی بسیار مناسب، آنها را برای استفاده در فضای باز، ایوان، بالکن، تراس یا باغ کاراتر می‌کند. علاوه بر این امروزه استفاده از چوب پلاست و ترموود برای بسیاری از تجار و خانه‌های مدرن به یک راهکار ایده‌آل تبدیل شده است. همچنین شما می‌توانید از باقی مانده سازه‌های دکوراسیون چوب پلاست و ترموود خود را برای ساخت فلاور‌باکس در باغ و فضای سبز استفاده کنید. فلاور‌باکس از نظر حمل و نقل مناسب‌تر است و مونتاژ و جداسازی آنها نیز کاملاً آسان است. با این حساب شما بدون نیاز به نقاشی و رنگ آمیزی، گلدان‌هایی با طرح چوب و ماندگار خواهید داشت. آنها در طرح، رنگ و سبک‌های متنوعی ارائه می‌شوند که شما می‌توانید آنها را متناسب با دکوراسیون خود انتخاب کنید. مهم نیست که چه نوع گیاهانی را پرورش می‌دهید، فلاور باکس یا گلدان گل شیک در فضای باز می‌تواند هر گونه گیاهی را پوشش دهد. شما می‌توانید با استفاده از این فلاور‌باکس‌ها باغ خود را به راحتی کامل و زیبا کنید و از عطر گل‌های موجود در باغ خود لذت ببرید.

طرح‌های مختلفی از فلاور‌باکس‌های چوب پلاست و ترمووود  ارائه می‌شوند که شما می‌توانید علاوه بر طرح‌های آماده از طرح‌های سفارشی نیز استفاده کنید. یکی از ویژگی‌های خوب و ایده آل چوب پلاست و ترمووود ، انعطاف آنها است. به این ترتیب شما می‌توانید هر سبک از فلاور‌باکس را داشته باشید، اعم از مدور، چند ضلعی، چهارگوش و چند منظوره که هر یک متناسب با محیط طراحی می‌شوند.

فلاورباکس چوب پلاست و ترمووود

این فلاور‌باکس‌ها نصب سریع و آسانی دارند و نیازی به اتصال دهنده خاصی ندارند، علاوه بر این پس از نصب این اتصالات قابل مشاهده نیستند. فلاور‌باکس‌های چوب پلاست و ترموود، به عنوان گلدان‌های جدید برای فضای باز، جزء اثبات شده در تجارت مصالح ساختمانی هستند که در برابر خراش بسیار مقاوم هستند. آنها در اکثر شرایط آب و هوایی غیرقابل نفوذ بوده و از همه مهمتر حفظ و رشد دانه را در کنار خصوصیات چوب طبیعی تضمین می‌کنند.

فلاورباکس چوب پلاست و ترمووود

علاوه بر این فلاورباکس چوب پلاست و ترمووود کم هزینه‌تر است، چرا که به تعمیر و نگهداری کمتری نیاز دارد و می‌توان گفت بدون نیاز به تعمیر است. بنابراین هیچ هزینه تعمیر و نگهداری وجود ندارد که با در نظر گرفتن آنها می‌توان سال‌های زیادی از آنها بهره برد که موجب صرفه جویی در دیگر هزینه‌ها می‌شود. به طوری که اکثراً بر این نظر هستند که تعمیر و نگهداری صفر آنها است و در کنار دکوراسیون طرح چوب به راحتی نصب می‌شوند. شما می‌توانید به راحتی و با استفاده از دستورالعمل نصب فلاورباکس چوب پلاست و ترمووود  را خود دنبال کنید که به نوبه خود هزینه نصب را نیز برطرف می‌کند. عمر هر یک از این فلاورباکس‌ها را می‌توان بیش از 15 سال دانست، علاوه بر اینکه کیفیت آنها بالا به نظر می‌رسد و مانند چوب طبیعی عمل می‌کنند.

نیمکت چوب پلاست و ترموود  

غالباً نیمکت‌های چوب پلاست و ترموود صرف نظر از این که از یک طراحی خاص برخوردارند، به سادگی برای مکان‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند. نیمکت پارک به عنوان یکی مکان‌های نشستن در پارک‌های عمومی تعیین شده است و تعداد مشخصی از افراد می‌توانند بر روی آن بنشینند. نیمکت باغ چوب پلاست و ترمووود شبیه به نیمکت‌های پارک‌های عمومی است، اما عمری طولانی‌تر دارد و فضای نشستن بیشتری را ارائه می‌دهد.

میزهای پیک نیک یا نیمکت‌ها وسیله‌ای راحت برای لذت بردن از تعامل، منظره زیبا، یک صحنه شلوغ خیابانی یا شاید یک رویداد خاص را فراهم می‌‌کند. این نیمکت‌ها معمولاً در مناطق پر رفت و آمد قرار دارند تا افراد بتوانند یک استراحت سریع و رفع خستگی داشته باشند. این نیمکت‌ها غالباً در پارک‌ها و فضای باز استفاده می‌شوند و ویژگی‌های مورد توجه در طراحی آنها به ترتیب زیر است:

  • ضد لغزش:

نوع جدیدی از مواد، سازگار با محیط زیست هستند، از استحکام بالایی برخوردارند، در برابر ضربه مقاوم هستند، تغییر شکل نمی‌دهند، ضد آب، ضد خوردگی، ضد حشرات و ضد قارچ هستند.

  • عایق صوتی:

پردازش بدیهی برتر از الوار و محصولات پلاستیکی‌، به منظور طراحی استاندارد ماژولار چوب، آنها را در برابر آتش مقاوم‌تر می‌کند. علاوه بر اینکه حمل آنها به دلیل سبک بودن آسان است.

  • مقاوم در برابر تابش و گرما:

آنها با توجه به اینکه در برابر اشعه‌ها و گرمای آفتاب مقاوم هستند، قابل بازیافت نیز هستند و در محافظت از محیط زیست و فضای سبز ایده آل هستند.

نیمکت چوب پلاست و ترموود
  • ویژگی ظاهری:

با حفظ ظاهر چوب طبیعی و بافت آن، نسبت به چوب پایداری مناسب‌تری را از خود نشان می‌دهند. این محصولات را می‌توان در انواع مختلف، رنگ‌های مختلف و سطوح بدون رنگ بکار گرفت.

سطل چوبی آرنی لند

سطل چوب پلاست و ترمووود  

علاوه بر فلاورباکس سطل زباله هم از دیگر منسوجات چوبی محسوب می‌شود. سطل به نگهدارنده‌های زباله یا گرد و غبار نیز اطلاق می‌شود. بیشتر آنها از فلز یا پلاستیک ساخته می‌شوند و هنگام استفاده درون آنها کیسه‌های پلاستیکی قرار می‌دهند. هنگامی که زباله بیشتری وجود داشته باشد، می‌توانید کیسه را خارج کرده و آن را دور بیندازید. در واقع سطل آشغال ظرفی است که برای پنهان کردن زباله‌ها در زندگی افراد استفاده می‌شود، همچنین نوعی فرهنگ اجتماعی است. در دو سال اخیر، با توسعه مداوم محصولات چوبی و پلاستیکی، از مواد چوب پلاست و ترمووود در ساخت سطل زباله استفاده شد. از این سطل‌ها علاوه در مکان‌های مختلفی استفاده می‌شود که از میان آنها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • ویلاها و فضای باز رستورانی و تفریحی
  • ساخت و سازهای شهرداری
  • جاذبه‌های تفریحی و پارک‌ها

فلاورباکس آرنی ‌لند

شرکت معماری سبز و پایدار آرنی ‌لند با همفکری و همکاری تیمی مجرب در حوزه‌های تحقیق و توسعه، طراحی سه بعدی، بهترین متریال ساخت فضاسازی و ساخت فلاورباکس به عنوان با کیفیت‌ترین مجری فلاورباکس آن را برای شما انجام می‌دهد. ضمناً در برخی حوزه‌ها به عنوان مسئولیت اجتماعی در نظر دارد تا برای مدارس و بیمارستان‌ها تنها با دریافت هزینه مواد اولیه و بدون اجرت اجرا فعالیت‌های خود را انجام دهد تا ضمن کمک به حفظ سلامت جامعه جوان و پیر نقشی هر چند کوچک در بهبود حال انسان‌ها و حرکت به سمت سبک زندگی سالم در حوزه معماری بتواند نظر مخاطب خاص خود را جلب نماید.

نکات مهم در ساخت فلاور باکس های روف گاردنی

قوانین ساخت فلاور باکس به صورتی است که می بایست در ابتدا جنس به کار رفته در آن ارزیابی شود. مشخص است که طراحی و ساخت فلاور باکس چوبی می بایست به صورتی باشد که در برابر رطوبت و شرایط بد آب و هوایی دچار پوسیدگی نشود. ساخت فلاور باکس روف گاردانی می تواند هم به صورت ثابت و هم متحرک طراحی شود.

زندگی شهرنشینی امروزه مملو از آلودگی های صوتی و همینطور آلودگی هوا است به این ترتیب ساختن فضای سبز کوچک سبب می شود که محیطی دل انگیز داشته باشید و در بهبود روحیه افراد بسیار نقش دارد. فلاور باکس ها در واقع جعبه های گل هستند به طوری که در فضای سبز با متراژ کم ساخته و اجرا می شوند. از فلاور باکس ها در روف گاردن بسیار استفاده می شود. ساخت فلاور باکس به صورت ثابت و متحرک امکان پذیر است و در مدل های سنگی، چوبی، پلاستیکی و فلزی ساخته می شود. ساخت فلاور باکس چوبی نیاز به تخصص زیادی ندارد اما خلاقیت در این زمینه معجزه می کند.

ساخت فلاور باکس چوبی روف گاردن

افرادی که در منزل یا محیط کار خود تصمیم به اجرای روف گاردن زدند اغلب علاقمند به اجرای فلاور باکس چوبی هستند مشخص است که ساخت فلاور باکس چوبی به طور کلی یک روش ارزان و آسان موثر برای پرورش گیاهان محسوب می شود و در نهایت در هر سایز و ابعادی قابل اجرا است. این موضوع سبب می شود که در نهایت پرورش انواع گیاهان و سبزیجات به طور دقیق فراهم شود. فلاور باکس ها اغلب از نظر زیبایی تنوع زیادی دارند.

در مرحله اول از ساخت فلاور باکس چوبی نیاز است که اندازه مورد نظر خود را تعیین کنید. این اندازه بر اساس تعداد گل و همینطور گیاهانی که قرار است در داخل آن قرار بگیرد مشخص می شود. به زبانی ساده تر هر چه قرار باشد گیاه با ریشه بزرگ تر درون فلاور باکس قرار بگیرد می بایست فلاور باکس عمیق تری انتخاب شود. چوبی که برای ساخت فلاور باکس انتخاب می شود می بایست مقاومت خوبی در برابر رطوبت و شرایط آب و هوایی مختلف داشته باشد و در نهایت نیاز است که چوب ها به اندازه مناسب برش زده شوند در این زمینه اره دستی یا الکتریکی می تواند به شما کمک کند. در صورتی که این بخش کار برایتان سخت است نجار می تواند به شما کمک کند.

پس از این بخش نیاز است که تخته چوب ها در کنار هم قرار داده شود و سوراخ لازم ایجاد شود. این سوراخ ها توسط یک دریل ایجاد شده و به راحتی توسط یک پیچ به هم متصل می شوند.

صفحات می بایست توسط پیچ های گالوانیزه به هم متصل شوند. استفاده از جنس گالوانیزه برای فضای باز انتخاب بهتری است به طوری که این فلز به عناصر متصل می شود و فرآیند زنگ زدگی آن بسیار کند است. همینطور می توانید از پیچ های گوشتی نیز استفاده کنید.

ساخت فلاور باکس چوبی

اتصالات لازم در ساخت فلاور باکس

برای ساخت فلاور باکس نیاز است که طول و عرض داخلی آن را اندازه گیری کنید به طوری که اندازه صفحه پایینی به طور دقیق تعیین شود و صفحه را در داخل جعبه قرار دهید و در نهایت نوبت به اضافه کردن اتصالات است.

نیاز است که در پایین جعبه حفره های زهکشی ایجاد شود به طوری که بین 4 الی 5 سوراخ زهکشی در پایین جعبه کفایت می کند. این سوراخ ها بسیار مهم هستند و در نهایت اگر این بخش رعایت نشود گیاهان در آب فراوان پوسیده می شوند.

نیاز به یک لایه توری از صفحه نایلونی یا صفحه وینیلی است که می بایست در داخل فلاور باکس ها قرار بگیرد این کار سبب می شود که از چوب مورد نظر محافظت شود. در نهایت لایه به اندازه تخته پایینی انتخاب می شود و سپس با پیچ محکم می شود.

در نهایت چوب سنباده شده و هر نوع زبری بر روی آن جدا شود.

استفاده از پرایمر و رنگ برای ساخت فلاور باکس بسیار کمک کننده است شما می توانید یک سری نقاشی یا طرح بر روی آن نقاشی کنید به طوری که با دکور خانه یا حیاط شما مطابقت داشته باشد.

از سوی دیگر نیاز به یک لایه نازک ماسه و سپس لایه ضخیم از کمپوست گلدار یا خاک گلدار است. می بایست از ماسه استفاده شود تا به زهکشی گلدان کمک شود. در نهایت باید به انتخاب نوع خاک و کمپوست بسته دقت ویژه ای شود. در نهایت گل ها و بذرهایی که قرار است کشت شود می بایست به فلاور باکس اضافه شود و خاک می بایست مربوط باشد.

نکات مهم ساخت فلاور باکس

بهتر است از چوب های روسی برای ساخت فلاور باکس چوبی و فلزی استفاده شود. این نوع چوب در برابر عوامل محیطی مانند رطوبت و باران و برف مقاومت زیادی دارند و بر روی آنها از روغن های مخصوص استفاده می شود به طوری که دوام و طول عمر و زیبایی آن بسیار بیشتر می شود.

میزان حجم خاکی که قرار است در فلاور باکس ها استفاده کنید بسیار مهم است و حجم زیاد سبب می شود که گیاه در برابر سرما و گرما مصون و شاداب و سرزنده باشد.

از سوی دیگر رنگ های کوره ای که بر روی فلاور باکس ها زده می شود سبب می شود که طول عمر آن بیشتر شود و مقاومت بیشتری نیز داشته باشد در نهایت پایداری فلاور باکس نیز بیشتر می شود.

همه فلاور باکس ها دارای سایز و رنگ های مختلفی هستند به طوری که باکس پلی کربنات داخلی در آن استفاده می شود و دوام بیشتری فراهم می شود و از سوی دیگر سبب عایق بندی بیشتر و بهتر شده و بر روی عوامل محیطی تاثیر زیادی می گذارد.

در ساخت فلاور باکس می بایست فرآیند زهکشی به طور دقیق رعایت شود. زهکشی می بایست در کف فلاور باکس ها انجام شود. برای انجام این کار می بایست سوراخ های مناسبی در کف فلاور باکس ایجاد کرد. همینطور نیاز است که در زمان کاشت گیاه بین 3 الی 5 سانتی متر ریگ های بادامی در کف فلاور باکس ها ریخته شود و بر روی ریگ ها نیز یک لایه پارچه مخصوص قرار بگیرد و این پارچه ها سبب می شوند که خروج خاک از سوراخ های کف فلاور باکس وجود نداشته باشد. برای زهکشی بهتر است که خاک فلاور باکس ها سبک باشد تا عملیات زهکشی به طور دقیق صورت بگیرد و نتیجه بهتری به همراه داشته باشد. اصول ساخت فلاور باکس آسان است و کاربردی است.

فلاور باکس

انواع صندلی چوبی در روف گاردن

صندلی چوبی در روف گاردن اغلب در ابعاد و مدل های مختلفی طراحی می شود. مشخص است که تولید صندلی چوبی در روف گاردن سبب شد تا فضای روف گاردن ها صمیمی تر به نظر برسد و در نهایت موقعیت خوبی را شامل می شود البته که جنس صندلی چوبی در روف گاردن بسیار مهم است.

صندلی چوبی در روف گاردن در لیست مبلمان فضای باز قرار دارد. این صندلی ها برای گذراندن وقت در یک بعد از ظهر خنک تابستانی بسیار عالی هستند همینطور سبب می شود که رفت به باغ های خانوادگی برای شما دلچسب تر باشد. هر باغ و رستوران و روف گاردن نیاز به یک بخش برای نشستن دارد و در نهایت فضای سبز خصوصی و تفریحی به کار رفته به طور کلی جنس های مناسبی برای این بخش را شامل می شود. صندلی چوبی در روف گاردن در مدل های نیمکتی طراحی و اجرا شده است.

ویژگی های صندلی چوبی در روف گاردن

استفاده از جنس چوب برای صندلی های روف گاردن در ابتدا با مخالف روبرو می شد و دلیل مشخص در این زمینه پوسیدگی جنس چوب است که پس از مدتی مشکلات زیادی ایجاد می کند. اما جنس صندلی چوبی در روف گاردن بر اساس چوب پلاست به کار رفته تعیین می شود. در ارزیابی صندلی چوبی در روف گاردن بهتر است که عوامل بیرونی از جمله باد و باران و آفتاب و نوسانات دمایی به طور دقیق مشخص شود. از سوی دیگر صندلی چوبی در روف گاردن بر اساس مدل های مختلفی طراحی می شود.

صندلی چوبی در روف گاردن می بایست از مقاومت نسبی در برابر رطوبت برخوردار باشد از سوی دیگر بهتر است در مقابل با دمای بالا نیز گینه خوبی باشد و تاب تحمل نور آفتاب را نیز داشته باشد. به هر صورت این سبک از صندلی چوبی در روف گاردن می تواند شرایط خوبی فراهم سازد.

سبک شناسی صندلی چوبی در روف گاردن

صندلی چوبی در روف گاردن با دکوراسیون ساحلی آمیخته شده است. میز و صندلی های به کار رفته برای فضای باز می بایست بر اساس شرایط مختلفی ارزیابی شود. صندلی های چوبی در سبک های حصیری نیز طراحی شده اند و تداعی مخصوصی در این راستا را شامل شده است. از این سبک از میز و صندلی باغی اغلب برای مناطق استوایی استفاده می شود به طور کلی مناطقی که دمای هوا کاهش زیادی نداشته باشد و از المان های دکوراتیو مانند میز و صندلی برای آن استفاده شود.

مواد اولیه در دسترس برای صندلی چوبی در روف گاردن می بایست بررسی شود نیاز است که گاه جنس چوب با بامبو و حصیر ترکیب شود و این موضوع به زیبایی روف گاردن بسیار تأثیرگذار است.

انواع صندلی چوبی در روف گاردن

صندلی چوبی در روف گاردن دارای انواع مختلفی است و در طرح و مدل های متنوعی طراحی شده است این مدل از میز و صندلی به صورت انفرادی یا به صورت ست های دو نفره کوچک طراحی شده است و در نهایت تا مدل های چند نفره بزرگ نیز دیده می شود. تنوع رنگی در این راستا اهمیت زیادی دارد. دکوراسیون مورد نظر به واسطه رنگ های مختلفی ارزیابی می شود. نام دیگری که برای صندلی چوبی در روف گاردن دیده می شود مبلمان باغی است و در آن از مواد اولیه با کیفیت و مقاوم در برابر نفوذ آب و هوا استفاده شده است. به طور کلی این سبک از صندلی چوبی در روف گاردن در برابر نور خورشید و تغییرات جوی می بایست تا حدی مقاوم باشد و در صورتی که جنس چوب آن نامرغوب باشد خیلی زود آسیب می بیند.

فاکتورهای کیفیت و جنس و عمر به کار رفته در صندلی چوبی در روف گاردن بسیار مهم است. به طور کلی جنس چوب برای هر 4 فصل مناسب است اما برای فصل زمستان موارد بهتری نیز دیده می شود.

برای تمیز کردن صندلی چوبی در روف گاردن می بایست از پارچه های مرطوب استفاده شود و در نهایت می بایست به براق نگه داشتن این بخش کمک می کند. برای استفاده از صندلی چوبی در روف گاردن از تشکچه ها و کوسن ها و یا بالشتک های رنگی مخصوصی استفاده می شود.

صندلی چوبی در روف گاردن

نکات انتخاب و خرید صندلی چوبی در روف گاردن

خرید صندلی چوبی در روف گاردن می بایست در ابتدا با امتحان کردن باشد. به طور کلی فرد باید دقایقی بر روی آن بنشیند. مشخص است که اندازه صندلی و ارتفاع آن می بایست سنجیده شود و از سوی دیگر میزان مقاومت پایه های آن نیز باید بررسی شود. در صورتی که قصد دارید صندلی شما طول عمر بیشتری داشته باشد بهتر است که در کنار آن یک سایبان یا چتر مناسب استفاده کنید و این موضوع سبب می شود که از نور شدید و باد و باران تا حد زیادی جلوگیری شود و در نهایت عمر وسایل نیز افزایش یابد. چترها و سایبان های به کار در این زمینه بین 3 الی 6 متر را پوشش می دهد به طوری که بسته به نوع آنها می بایست پایه های فلزی استفاده شود.

بهتر است که آمادگی لازم برای شرایط جوی سنگین ارزیابی شود و جنس صندلی چوبی در روف گاردن باید به صورتی باشد که برای 4 فصل استفاده شود. به طور کلی این محصولات یک رویه و کاور مناسب را در بر می گیرد.

صندلی چوبی در روف گاردن

صندلی چوبی در روف گاردن مدل نیمکتی

مدل های نیمکتی روف گاردن اغلب دارای بدنه فلزی بوده و رویه چوبی دارند. این محصولات به صورتی طراحی شده اند که بر اساس موقعیت بالکن ها و پاسیوهای کوچک بررسی می شود. این مدل ها اغلب به صورت یک تکه بودن بسیار شرایط صمیمی ایجاد می کنند. مشخص است که صندلی چوبی در روف گاردن با بدنه های فلی اغلب از نظر مدل دارای شرایط مخصوصی هستند و از روغن های مخصوص چوب برای آنها استفاده شده است و به طور کلی این محصولات در اثر هوازدگی به شکل بسیار زیبایی طراحی شده اند و تغییر رنگی در آن مشاهده می شود به طور کلی بر اساس موقعیت هوازدگی بررسی می شود. هوازدگی در مورد صندلی چوبی در روف گاردن یک امر طبیعی است اما بهتر است که محصول نهایی از نظر استحکام در شرایط خوبی باشد و دوام آن به درستی ارزیابی شود.

سفارش صندلی چوبی در روف گاردن با قیمت مناسب و کیفیت عالی حق همه افراد با سلیقه است و سبب می شود که محیط روف گاردن زیبایی دوچندان داشته باشد این محصول به صورت هوشمندانه طراحی شده است.

نظر بدهید