چشم انداز:

ایجاد فضای آرامش در دنیای پر تکاپوی امروز از طریق تلفیق هنر معماری، موسیقی، ریاضیات و شعر به صورت سبز و آبی با ترکیب چوب و سنگ و الهام از طبیعت

پشت دریاها شهری است که در آن پنجره ها رو به تجلی باز است!

آرنی‌ها می‌کوشند تا هویت خاص خود را در طول عمر شرکت حفظ نمایند.

ارزش‌هایی که چراغ راه هدایت ما می‌شوند، از این قرارند:

  • بهترین بودن را در کیفیت تفسیر می‌کنیم و کیفیت را در ترکیب موسیقی، شعر و ریاضی در خلق اثر هنری در پروژه های معماری می‌دانیم.
  • همواره به اصول اخلاقی و صفات معنوی پایبندیم و در همه روابط انسانی آنها را رعایت می‌کنیم و حفاظت از اطلاعات مشتریان و حفظ حریم خصوصی آنها از اولویت‌های ما می‌باشد.
  • در تمامی حوزه‌های تجاری و بازرگانی، نوآوری و ایده پردازی را سرلوحه خود قرار داده و می‌کوشیم در این زمینه مزیت رقابتی پایدار ایجاد نماییم و سهم از بازار فقط به میزان بقا کفایت مینماید.
  • شفاف سازی و آگاه‌سازی کلیه افراد جامعه را مسئولیت اجتماعی خود می‌دانیم و تلاش داریم آنها را با نه تنها با واقعیت‌های صنعت ساختمان بلکه مهمتر از آن با موسیقی و شعر در معماری آشنا سازیم، حتی اگر این واقعیت‌ها مخالف کسب و کار ما باشد. این وظیفه درباره کلیه افراد جامعه با هر سطح دانش و در هر نقطه از کشور صادق می‌باشد.

اینها باورها و ارزش‌ها تعیین کننده استراتژی شرکت، نوع رفتار و تعیین کننده نوع رابطه‌ای است که ما با عرضه‌کنندگان مواد‌اولیه، پرسنل، سهام‌داران، مشتریان و جامعه برقرار می‌کنیم.