عناصر طبیعت در دکوراسیون روستیک ویلا

دکوراسیون روستیک سبکی خاص و معتبر است به طوری که می تواند برای دکوراسیون های داخلی زیبایی زیادی داشته باشد. این سبک به واسطه فضای مدرن خود توانسته برای ویلا بسیار ارزشمند باشد. دکوراسیون روستیک ویلا برای کسانی که به صورت شخصی اقدام به ساخت ویلا کرده اند بسیار مدرن و خاص است. مشخص است که طراحی شیک و جذاب در این راستا اهمیت زیادی دارد. 

معرفی دکوراسیون روستیک

نمای خارجی برای دکوراسیون روستیک بسیار لوکس است به طوری که از سبک کلاسیک در وضعیت خوبی استفاده می شود و بسیار چشم نواز است و می تواند فضایی دنج و خاص را در نظر بگیرد از سوی دیگر محوطه سازی برای این سبک اغلب به واسطه وسایل چوبی و سنگی صورت می گیرد. در دکوراسیون روستیک از متریال های طبیعی استفاده می شود به طوری که بافت طبیعی را تداعی می کند مثلاً از متریال هایی از قبیل چوب و سنگ استفاده می شود که به طبیعت نزدیک تر هستند. 

طراحی این نوع ویلا به واسطه چشم نواز بودن بر اساس صنایع طبیعی و روح طبیعت بررسی می شود مشخص است که این سبک ویلا دارای ساختاری خام است و جزئیات مربوط به خود را شامل می شود. 

دکوراسیون روستیک ویلا اغلب برگرفته از شاخه ها و سنگ های انتیک است به طوری که سبب می شود نورپردازی با جلوه ای خاص همراه باشد و از چراغ های آویز با اشکال هندسی خاص استفاده می شود و می تواند سیاست های کاربردی مشخصی را شامل شود. 

روستیک کلمه ای برگرفته از معنی روستا است به طوری که در معماری دو تعریف جداگانه ای دارد به طوری که یک روش سنگ تراشی مخصوص محسوب می شود و در معماری رنسانس نیز استفاده می شود. مشخص است که این سبک می تواند بر اساس موقعیت هر بخش ارزیابی شود. 

در دکوراسیون روستیک ویلا در حدود 25 عنصر اصلی وجود دارد که سبب می شود موقعیت دقیق این سبک به نمایش گذاشته شود. 

عناصر مهم دکوراسیون روستیک ویلا

اولین عنصر مهم برای اینکه دکوراسیون روستیک ویلا صورت بگیرد ورود عوامل طبیعت است به طوری ه همه لوازم منزل طبیعی به نظر برسد. در این راستا نیاز است که درختان و تنه درختان در مدل چوب های برش خورده قرار بگیرد و در این راستا نیاز است که سن میز و صندلی های تفریحی میز بر اساس حال و هوای روستایی باشند. 

از سوی دیگر نیاز است که المان های طبیعی خام و دست نخورده ای بررسی شود به طوری که از مولفه های طبیعی خام و دست نخورده استفاده می شود و طبیعی بودن این عناصر در ظاهر محیط بررسی می شود و این موضوع سبب می شود که طراحی روستایی سریع تر به نظر برسد. مثلاً از چوب های برش خورده برای دیوار پوش استفاده می شود و یا پشم گوسفند برای ساخت بالشت استفاده می شود.

در طراحی دکوراسیون روستیک نیاز است که از الوارهای پهن و قطور استفاده شود به طوری که وضعیت داخل ویلا به صورت نامتعارف به نظر برسد به این ترتیب از چوب های قطور استفاده می شود و همینطور کفپوش های استفاده شده نیز مناسب است و زیبایی خاصی به محیط می بخشند. 

از سایر موارد لازم در طراحی دکوراسیون روستیک ویلا می توان به استفاده از شومینه اشاره کرد. به طور کلی شومینه ها در سبک دکور مدرن قرار می گیرند اما در مسیر سنتی نیز جریان داشته و راه اندازی می شوند مشخص است که شومینه ها دارای حس طبیعی مخصوصی هستند و سبب می شود که فضایی طبیعی ایجاد شود و چوب سبب گرمابخشی این بخش می شود. 

دیوارهای پانلی از دیگر موارد مهم اصول دکوراسیون روستیک ویلا محسوب می شود این پنل ها سبب می شود که بکر بودن و اصالت ویلا حفظ شود و معمولاً از جنس چوبی خاصی در آن استفاده می شود مشخص است که زبری و خشن بودن چوب در این راستا سبب می شود که همه چیز طبیعی به نظر برسد. در نهایت موقعیت دکوراتیوی برای این بخش ارزش خاصی دارد.

در طراحی دکوراسیون روستیک ویلا از دیوارهای سفید استفاده می شود به طوری که دیوارهای خانه بر اساس چوب و سنگ طراحی شوند و لوازم و مصالح ساختمانی شهری در آن رعایت شود مشخص است که رنگ سفید رنگ شادی بخش محسوب می شود و لطافت محیط را بیشتر می کند به طوری که محیط پاک و زلال نشان داده می شود.

دکوراسیون روستیک ویلا

اهمیت سقف در دکوراسیون روستیک ویلا

اگر به خانه های روستایی سر زده باشید می بینید که خانه ها اغلب از سقف های چوبی با الوار های موازی و یا ضربدری ساخته شده اند به طوری که سبب می شود حس خاصی در خانه حاکم شود این موضوع در خصوص سقف دکوراسیون روستیک ویلا نیز احساس می شود و می تواند یک نمای طبیعی از فضای بیرون را ایجاد نماید به طوری که سبب می شود محیط داخلی با فضای بیرونی در طبیعت تلفیق شود و طبیعت به صورت حرفه ای بررسی شود.

در طراحی سقف دکوراسیون روستیک ویلا نیاز است که از رنگ های موجود در طبیعت استفاده شود به طوری که رنگ سنگ هایی که از بیرون وارد خانه می شود و همینطور نوع چوب به صورت دقیق و خاص ارزیابی شود همینطور در این سبک از الیاف و پارچه های خاصی استفاده می شود به طوری که شرایط می بایست بر اساس وضعیت روستایی صورت بگیرد مشخص است که در این زمینه می بایست موقعیت دقیق رنگ ها بررسی شود و سطح رنگ آمیزی به صورت دقیق جلوه کند البته که رنگ های طبیعی در این راستا می بایست واقعی تر به نظر برسد. 

دکوراسیون روستیک

قطعات بزرگ دکوراسیون روستیک ویلا

دقت شما که برای پیاده سازی دکوراسیون روستیک ویلا بر اساس موقعیت ویلا نیز بررسی می شود و هرچه از قطعات بزرگ و خشن بیشتر استفاده شود سبب می شود که موقعیت روستیک دقیقتر رعایت شود و این فضاسازی سهم عمده ای را ایفا می کند در این راستا موقعیت هر قطعه به نسبت قطعه دیگری بررسی می شود و سهم کاربردی مخصوصی دارد. 

در نظر داشته باشید که کهنگی بستر اصلی در دکوراسیون روستیک ویلا محسوب می شود و بخشی از المان های واقعی را شامل می شود. 

نظر بدهید