آیا برای حیاط به یک مبلمان فضای باز نیاز دارید؟

باغ و حیاط خانه شما جزیی از فضای باز محسوب می‌شود که مانند فضای داخلی خانه و ساختمان نیاز به طراحی خاص خود را دارد. شما می توانید با بهره گیری از تجربه یک معمار و یا یک طراحی داخلی نسبت به طراحی فضای باز و سرسبز خانه و یا ویلای خود اقدام کنید. مرتب سازی و چیدمان فضای سبز محل زندگی شما می‌تواند ساعاتی آرامش را در طبیعت برای شما مهیا کند. مبلمان فضای باز یکی از اسبابی است که شما به آن نیاز خواهید داشت اما دقت کنید که باید ابتدا از جنس های مختلف مبلمان برای فضای باز اطلاعات کافی داشته باشید. مبلمان باید نسبت به آب و هوای متفاوت از جمله بارندگی، برف و گرد و خاک مقاومت خوبی داشته باشد.

ایجاد فضای مناسب برای استراحت با استفاده از مبلمان

از یک فضای باز تجاری تا حیاط و باغ خانه، از فلز تا چوب، مبلمان فضای باز برای تحت تأثیر قرار دادن میهمانان در فضای باز و سرسبز و الهام گرفتن از احساس حسادت در همسایگان خود داریم، گزینه ای عالی است. در اینجا قصد داریم به برخی از بهترین انتخاب های مبلمان فضای باز برای به وجود آوردن حیاط خلوت و دنج بپردازیم.

ایجاد فضای مناسب برای استراحت با استفاده از مبلمان

انواع مبلمان فضای باز

 • مبلمان چوبی
 • مبلمان حیاط
 • مبلمان فلزی
 • مجموعه‌های مبلمان فضای باز
 • مبلمان چرخشی
مبلمان فضای باز

مبلمان فضای باز و ساخت یک بهشت در باغ و حیاط

انتخاب مبلمان برای فضای باز درست مانند انتخاب بهترین مبلمان و دکوراسیون برای فضای داخلی خانه می باشد، با این تفاوت که انتخاب مبلمان مناسب در فضای باز نیز به زمان و تلاش نیاز دارد. اثاثیه ای که شما برای قرار دادن در بیرون انتخاب می کنید، مقاومت و استحکام آن باید به عنوان  یک کلیت بسیار مهم در نظر گرفته شود. با این حساب پیش از خرید چند سوال مهم به وجود خواهد آمد.

چگونه می‌خواهید از مبلمان فضای باز خود استفاده کنید؟

آیا شما کسی هستید که تصمیم دارید افسانه باربیکیو را در حیاط خلوت خود داشته باشید؟ در صورتی که یک نفر هستید و تنها به یک صندلی آدریون با یک لیوان لیموناد و کتابی در دامان خود نیاز دارید تا برنامه تفریح و آرامش خود را در فضای باز و بهشت خانگی تکمیل کنید. در هر صورت این یک سؤال مهم است که باید هنگام خرید مبلمان برای فضای خارجی خود به خوبی در مورد آن فکر کنید، زیرا شما باید این ایده را داشته باشید که به چه میزان صندلی و تا چه سطح نیاز دارید تا انتخاب راحت تری هنگام خرید داشته باشید. ممکن است شما یک مهمانی با جمعیت بالا برگزار کرده اید اما متوجه شده اید که نیمی از میهمانان شما مکانی برای نشستن ندارند، بنابراین هنگام خرید این نکته را بخاطر بسپارید که تعداد ماکزیمم مبلمان و یا صندلی های مورد نیاز شما برای فضای باز چقدر باید باشد.

مبلمان حصیری

مبلمان فضای باز مقاوم و مستحکم است؟

هنگامی که به یک تصور از کاربردهای مبلمان فضای باز خود و اینکه شما برای چه مواردی می خواهید آن را استفاده قرار می گیرد رسیدید، آنگاه زمان آن رسیده که اطمینان حاصل کنید که به دنبال اثاثیه ای هستید که می توانند در برابر شرایط آب و هوایی که در آن زندگی می کنید مقاومت بالایی دارند. به همین دلیل ما به مواردی از جمله مبلمان ساخته شده از مواد مختلف اشاره ای خواهیم داشت تا شما بتوانید متریال مورد نظر خود را انتخاب کنید و مطمئن شوید که در فضای زندگی و در فضای باز شما چه مبلمانی می تواند بهترین کارایی را داشته باشد. درمورد مواد بکار رفته در ساخت مبلمان در فضای باز چند گزینه رایج وجود دارد:

 • فلز

مبلمان فلزی به طور معمول از چوب سبک تر ساخته می شود و به اندازه چوب به نگهداری و مراقبت نیاز ندارد. معمولاً ای نوع مبلمان فضای بازکاملاً بادوام است، اگر چه در مورد برخی از فلزات در برخی از اقلیم ها، باید نگران زنگ زدگی آن باشید. آلومینیوم و آهن فلز های رایج برای طراحی و ساخت مبلمان براق و شیک در فضای باز هستند. این مبلمان معمولاً از چوب ارزانتر تهیه می شود.

مبلمان چوبی
 • چوب

مبلمان فضای باز چوبی از ماندگار خوبی برخوردار است و درست تا زمانی که به درستی از آن مراقبت کنید، محکم و مناسب برای هماهنگ کردن آن با دکوراسیون داخلی و خارجی می باشد. طرح و رنگ طبیعی آن در هر مکانی به خوبی دیده می شود و احساس خاکی تر به شما می دهد. فقط اطمینان حاصل کنید که چوب به گونه ای پرداخته شده است که قادر به مقاومت در برابر عناصر مختلف می باشد.

مبلمان چوبی
 • حصیری

مهم نیست که در ابتدا با شنیدن کلمه “حصیری” چه فکر می کنید ، این ماده بیشتر از اتاق یک دختر کوچک است. راحت و سبک است و در رنگهای متنوعی قرار می گیرد تا بتواند با هر نوع دکوراسیونی متناسب باشد. به علاوه می توان آن را در داخل یا خارج از منزل قرار داد ، بنابراین هم برای یک فضای داخلی پاسیو یا ایوان محصور عالی است.

دنبال چه مبلمانی می‌گردید؟

آخرین موردی که باید از خود در مورد آن بپرسید این است که دقیقاً به دنبال چه چیزی در حیاط خلوت خود هستید؟ اگر می خواهید به بیرون بروید، قدم بزنید و یا از مناطق استوایی لذت ببرید، مبلمان چوبی ممکن است بهترین ایده برای این فکر و تصور شما باشد. اگر احساس پاریسی بیشتری دارید، با اطمینان می توان گفت که شما باید به دنبال مبلمان فضای باز از جنس آهن و طرح فرفورژه باشید. برخی مبلمان‌ها وجود دارد که به صورت مجموعه ارائه می شود اما ممکن است شما بخواهید اثاثیه و مبلمان را به صورت جداگانه خریداری کنید تا بتوانید ترکیبی از ایده های خود را پیاده سازی کنید که با یکدیگر مطابقت داشته باشند. در چنین مواقعی شما می توانید خلاق باشید و از ایده های خود در خانه و بهشت خود لذت ببرید.

مبلمان چوبی فضای سبز

روش انتخاب مبلمان

ما می خواهیم جستجوی مبلمان شما را به آسانی و سریعترین زمان ممکن انجام دهید. برای انجام این کار هنگامی که برندهای مورد علاقه خود را گردآوری کردید در تحقیقات خود چالش هایی عمیق خواهید یافت. شما ممکن است لیستی از بهترین قطعات و مجموعه‌‌های مبلمان را گردآوری کنید، آنچه که در اینجا مطرح است برخی از معیارهای اصلی است که شامل موارد زیر می باشد:

 • شهرت برند
 • نسبت قیمت به ارزش
 • سبک
 • دوام
 • رتبه بندی مشتریان
 • نظرات مشتریان
 • میزان محبوبیت
 • مواد تشکیل دهنده مبلمان

شرکت معماری سبز و پایدار آرنی ‌لند با همفکری و همکاری تیمی مجرب در حوزه‌های تحقیق و توسعه، طراحی سه بعدی، بهترین متریال ساخت فضاسازی و محوطه‌سازی به عنوان با کیفیت‌تریندر این حوزه، بهترین خدمات را به شما ارائه می‌دهد. ضمناً در برخی حوزه‌ها به عنوان مسئولیت اجتماعی در نظر دارد تا برای مدارس و بیمارستان‌ها تنها با دریافت هزینه مواد اولیه و بدون اجرت اجرا فعالیت‌های خود را انجام دهد تا ضمن کمک به حفظ سلامت جامعه جوان و پیر نقشی هر چند کوچک در بهبود حال انسان‌ها و حرکت به سمت سبک زندگی سالم در حوزه معماری بتواند نظر مخاطب خاص خود را جلب نماید.

نظر بدهید